O nás

Kdo jsme: Jsme profesionálové v oboru 3D tisku. Zabýváme se výrobou prototipových i sériových řešení pro industriální i hoby zákazníky a distribucí tiskových materiálů.

Co děláme: Vyrábíme produkty z plastů pro své zákazníky. Nabízíme samostatně služby 3D designů vašich dílů i výrobu koncového produktu.

Kde vyrábíme: Sídlíme v Ostravě a Českém Těšíně. Naše výroba je tedy rychlá a operativní a pro zákazníky téměř celého Severomoravského kraje.

Jak vyrábíme: K výrobě používáme jedny z nejkvalitnějších 3D tiskáren na českém trhu, aby se vaše výrobky blížily k dokonalosti. Mezi naše vybavení patří i 3D skenner pro skenování menších dílů.

Naše Historie:

HUB3D je s Vámi již 3 roky v Ostravě a Českém Těšíně. Po dobu našeho působení jsme vyrobili několik stovek unikátních domácích výrobků, architektonických modelů a vizualizací a také funkčních prototypů. Vyrábíme také sériové produkty pro zákazníky z oblasti průmyslu a automotivu.

Našim cílem je poskytnout kvalitní služby široké veřejnosti, ale i průmyslovým podnikům a vzdělávacím zařízením.

Na našich stránkách můžete vložit Váš hotový 3D model a ihned zjistit jaká bude orientační cena výroby. Pokud nemáte model, ale máte jen fyzickou předlohu nebo jen představu, neváhejte nás kontaktovat a my Vám vyjdeme vstříc. Umíme navrhnout i připravit digitální model a vyrobit hotový výrobek podle vašich požadavků.


Obchodní podmínky

Naše vztahy se zákazníky bereme velice vážně. Pro větší bezpečí našich zákazníků jsme vytvořili obchodní podmínky, které si můžete přečíst zde.